Julka Wachowicz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Super sprawa za***iste piosenki cudowny wokal i swietna nowa twarz :) Pamietaj pawel Ja bede zawsze za toba ! oby tak dalej . Pozdrawiam z Anetką . GRATKI !!! :* :* :) :) 

 paula-pionki ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


hm... byc moze sie powtorze ale jestes swietny ! Twoje piosenki sa super i wykonanie takze . Zycze Ci dalszych sukcesow i z niecierpliwoscia czekam na kolejne kawalki :) serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki :)Raffaello


Masz wielki talent Pawle jak wiedzą to wszyscy :) Bardzo mi się podobają utwory Twoje . Narawdę miło się je słucha w tedy człowiek się tak przy Tobie uspokoja i wyciszy się . Super . Życzę Ci abyś doszedł jeszcze wyżej na sam szczyt o którym sobie marzysz :) 
Pozdrawiam :) dak ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Będę szczery....Zajrzałem z ciekawości z nastawieniem kolejny "wielki śpiewk z ego jak ode mnie do Kair" (a jest to znaczna odległośc jakby nie patrzeć :))...I co ...?? I musze powiedzieć , że naprawdę miło się zaskoczyłem i POMYLIŁEM...Głos super, opanowany, barwa akurat mi odpowiadająca, miłe brzmienie itp itd można by wymieniać...Do tego slyszy się i czuję, że piosenki są "życiowe", mają to "coś" w sobie, co skłania Nas do chwili namysły/zadumy/ przemyśleń...Pozostaje mi na koniec yczyć Ci przede wszystkim UPARTOŚĆI w dążeniu do swoich celów, WYTRWAŁOŚCI na każdym kroku i nastepnie wielu, ale to wielu fanów/fanek i ich westchnień :) Pozdrawiam serdecznie...      

-dak-Żołw


Super piosenki! dzięki za miłe muzyczne chwile ze słuchawkami na uszach :)Radek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Git!!!Tajemniczy


Bardzo miły głos dla ucha ;)

Jestem pod wrażeniem barwy, dzwięki pełne charyzmy,opanowania;)

Nie często można spotkać osobę w życiu codziennym, która tak łatwo lawiruję pomiędzy dzwiękami a mimo wszystko trafia bezpośrednio w każdą nutę ;)

 

Brawo, oby tak dalej ;)Marcin ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Witam,zestresowalem sie i nie wiem co napisac.Wiec nic wiecej nie napisze:) PozdrawiamAsia ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Paweł, brawo chłopaku! oby tak dalej.  Idź swoją drogą i nigdy się nie poddaj.  Bardzo nas cieszą Twoje sukcesy, trzymamy kciuki i mamy nadzieję wkrótce będziemy mogli Ciebie podziwiać na koncertach w Warszawie. Pozdrawiamy gorąco - Asia, Paweł, Alex i The Angels:)

 Paulina ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Hej , hej . To ja koleżanka Kariny . Powiem jego 
Kochaaaaam Cię <3 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥Karina ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Hej , hej .. To ja ta z fb . 
Bardzo podoba mi się piosenka ,, Moja Wolność '' . Ma super przesłanie Pozdrawiam :)Sardyna Kacper ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Paweł nie ważne jaka strona (chociaz jest super moja jest gorsza) ważne jest jak śpiewasz i co śpiewasz. Ważne jest także to że możesz przekazać to co chcesz. Jak w piosence "Moja Wolność - protest song" porószyłeś temat bardzo ważny, temat który nie jest tak chętnie poruszany. Dąż do tego celu który sobie wyznaczyłęś.

Pozdrawiam Sardizosia


Ten nowy utwor BARDZO mi sie podoba,zupelnie cos innego niz robiles do tej pory:))Marcin K ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Paweł Gratuluje bardzo fajny pomysł na strone nowa piosenka super i mysle ze to jest to czego szukałes:)   TO WLASNIE TWOJA DROGA DO SUKCESU  !!!!! Pozdrawiamkulka


Może i strona nie zła, ale nowa piosenka i pomysł na siebie straszny. Jeśli jednak jest to Twoja wymażona droga to życzę powodzenia i pozdrawiam :)Paweł Mosiołek


Zapraszam serdecznie do wpisywania się do księgi gości! Pozdrawiam, Paweł!


Nazwa *
E-mail
Zawartość *
Obrazek Weryfikujący *